Скопје вторник, 19. февруари 2019. Револуционерното откритие конечно во Македонија!

Неодамнешниот пронајдок за подмладен изглед на кожата лежи во змискиот отров. Овој „еликсир на младоста“, како што го нарекуваат во светот, дава неверојатни резултати во бришењето на брчките на лицето! 1 А мешавината на моќните состојки делува длабински и ги намалува брчките одвнатре,

Total 1 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Reader Interactions